TECHNOLOGIE POTISKU

Potiskem už se nějakou dobu zabýváme. Za tu dobu jsme nabrali docela rozumné množství technologií. Všechny, kromě výšivky, vlastníme a makáme na tom, abychom jim maximálně rozumněli. Chceme, aby Ti přišla objednávka domu a ty sis řekl, to je pecka. A aby sis to řekl i po praní, nebo po 20. praní. Chápeš? Nechceme si dělat ostudu.

Všechny níže uvedené technologie kombinujeme dle vhodnosti. Něco se hodí na trička, něco na mikiny. Někdy v potaz bereme počet barev, jindy zase počet textiilu, který se tiskne v jedné várce. Variant je dost, každopádně u každé technologie máme ozkoušenou odolnost a kdyby náhodou Ti přišlo nekvalitní tričko, tak to není strojem, ale člověkem, který u toho stroje stál. Proto se ozvi a vyřídíme to. Těchto situací však nastává poskromnu. :-)

 Přímý sítotisk Transferový sítotisk   Přímý digitální tisk  Přímý digitální tisk s podtiskem
SITO TRANSFER DIGI-CMYK DIGI-CMYK+WHITE
 Snad druhé nejstarší řemeslo na světě. Vhodné pro velká množství textilu, nejodolnější technologie. Také sítotisk, ale vhodný pro průběžné dotisky. Na textil se nanáší z přenosového papíru.  Tisk, který nejde cítit na dotek. Velice příjemné hlavně v létě. Limitován je použitím na bílý textil.  Tento tisk je vhodný na plnobarevné motivy. Využívá se na barevný textil a tisk od jednoho kusu. 
       
 Discharge "Vyžíračka" Foliový transfer   Digitální transfer  Výšivka / Nášivka
DISCHARGE FOLIE OKI VYSIVKA
 Spešl efekt, na textil se nanese chemie, která "vyžere" barvu textilu a zanechá místo barvy motiv. Folie se využívají například na nažehlení přezdívek, jmen, nebo třeba čísel na dresy.  Také jde o nažehlení folie, ale ta je v tomto případě potištěna, takže může mít plnobarevý motiv.  Výšivka je něco suprového, hlavně na čepicích. Na fotce je zobraze 3D efekt výšivky. Možné jsou i nášivky.